Vietiniai pervežimai

Daugiau nei 20 metų transporto, krovinio vežimo rinkoje dirbančios logistikos bendrovės UAB „Siramis“ paslaugų sąraše – ne tik krovinių pervežimas iš vienos Europos valstybės į kitą, bet ir jų transportavimas šalies viduje – tarp vienos valstybės miestų. Ši sritis transporto rinkos senbuvei ypač svarbi, o geografinių apribojimų nėra – vietiniai (dar vadinami kabotažiniai) pervežimai gali būti atliekami ir Belgijos, Prancūzijos ar Vokietijos viduje.


Vietiniai pervežimai yra daugelio Europoje veikiančių transporto įmonių veiklos sritis, tad išsirinkti gerą partnerį – ne visada lengva. Ieškant tinkamiausio transporto paslaugos teikėjo, svarbu užsitikrinti, kad pervežimai bus vykdomi greitai ir patogiai.

Vietiniai pervežimai

Užsitikrinant, kad pervežimai šalies viduje bus organizuojami kokybiškai ir saugiai, svarbu ir transporto įmonės turimas autoparkas. UAB „Siramis“ valdo daugiau nei 100 naujų ir apynaujų sunkvežimių transporto parką, atitinkančių „Euro 5“ ir „Euro 6“ taršos standartus. Vilkikai keliauja po visą Europą – nuo Ispanijos iki Suomijos.


Visi transporto paslaugos teikėjos vairuotojai turi pavojingų krovinių vežimo leidimus, tad „Siramis“ gali vežti krovinius, kuriems reikalingas ADR pažymėjimas. Be to, bendrovės automobilių parke yra nemaža dalis „Mega“ puspriekabių, įprastų puspriekabių ir autotraukinių, tad „Siramis“ vykdomi pervežimai gali prasidėti nuo vienos paletės ir baigtis ties negabaritiniais, ypač dideliais ar sudėtingais, pavojingais kroviniais.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku