Skubių krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas yra laikui imlus procesas. Priklausomai nuo to, kokio tipo pats krovinys, kokios transporto paslaugos užsakytos, pervežimo procesas gali užsitęsti ir iki kelių dienų. Pervežimas užtrunka dėl įvairių priežasčių ir skubus pristatymas ne visada įmanomas. Tačiau ilgametę patirtį turinčios įmonės gali numatyti daug kintamųjų ir labai tiksliai įvertinti transportavimo laiką.

Skubios siuntos nėra tas pats, kas įprastas transporto paslaugų kompanijos krovinys. Priklausomai nuo to, ar reikalingas skubus pervežimas Europoje, ar skubios siuntos Lietuvoje paslauga, UAB „Siramis“ geba tiksliai, pagal tai, koks krovinys, parinkti optimaliausią maršrutą ir apskaičiuoti greičiausią įmanomą laiką, kiek galėtų trukti gabenimas nuo taško A iki B. Kiekvienu atveju skubios siuntos gabenimas yra planuojamas individualiai: sudaromi maršrutai, parenkami tinkamiausi keliai, numatomos įvairios aplinkybės, galinčios sulėtinti jos kelionę.

Skubių krovinių pervežimas

Skubus siuntų pristatymas bei greitas krovinių pervežimas yra tokios specifinės logistikos verslo sritys, kad neretai įprasta skubių siuntų tarnyba su jai tenkančia užduotimi vargiai susidoroja. Tad norint užsitikrinti, kad krovinių transportavimas būtų išties kokybiškas, dažnu atveju geriausia kreiptis į šio verslo profesionalus, tarp kurių teikiamų paslaugų būtų ir skubus pristatymas.

„Siramis“ atlieka ne tik dalinių, bet ir pilnų (FTL) skubų krovinių pervežimą, organizuoja vilkikų estafetes – priekaba su kroviniu gali judėti beveik be sustojimo.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku