Latvija yra viena iš trijų Baltijos šalių. Nemažai Europos įmonių Baltijos šalis laiko vienu regionu, tad transporto įmonės paprastai gali pasiūlyti itin patrauklius sprendimus ir Latvijoje, ir Lietuvoje, ir Estijoje. Šios šalys taip pat dažnai keičiasi prekėmis tarpusavyje – ypatingai Lietuva su Latvija, abi šalys viena kitai yra tarp didžiausių eksporto rinkų. Krovinių vežimas į Latviją yra dažna Lietuvoje įsikūrusių logistikos įmonių veikla ir „Siramis“ čia – ne išimtis.


Latvija su Lietuva turi daug bendro – šalys kartu dalyvavo daugelyje istorinių įvykių, jų pavadinimus dažnai maišo užsieniečiai, patys žmonės yra labai panašūs, o ir kalbos turi nemažai bendrų sąlyčio taškų. „Siramis“ šioje srityje yra stiprus žaidėjas – dėl itin patogios įmonės geografinės padėties (sandėlis įkurtas pusiaukelėje tarp Rygos ir Vilniaus arba Kauno) dalinių ir pilnų krovinių pervežimas Lietuva–Latvija, visa Europa - Latvija arba atvirkščiu maršrutu atliekamas labai greitai.

Iš Latvijos, į Latviją

Latvija

Mūsų specializacija – dalinių krovinių gabenimas. Latvija, Lietuva ar bet kokios kitos šalys – įmonės specialistai suorganizuos net ir vienos paletės krovinio paėmimą iš bet kurios vietos ir pristatys ją reikiama kryptimi kaip įmanoma greičiau. Ilgametė patirtis dalinių krovinių surinkime ir pristatyme „Siramiui“ leido ištobulinti šį procesą ir padaryti jį maksimaliai efektyviu, o iš to daugiausia laimi klientai – jie gauna aukščiausios kokybės paslaugą.

Latvija turi vieną didelį išskirtinumą – tai yra iš esmės vieno miesto valstybė. Krovinių pervežimas iš Latvijos paprastai gali būti vadinamas tiesiog pervežimu iš Rygos. Šiame mieste – didžiausias Baltijos šalyse oro ir nemažas jūrų uostas, pro jį eina „Via Baltica“ magistralinis kelias. Todėl vilkikų navigacijos sistemose kiti Latvijos miestai įvedami labai retai – juk Rygoje gyvena kas trečias latvis.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku