Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Ispanijos, į Ispaniją

Ispanija yra viena labiausiai nuo Lietuvos nutolusių valstybių – net ir skaičiuojant atstumą tarp pačiame pasienyje esančių miestų, kilometražas viršija 2 500 km. Todėl tiek pilnų, tiek dalinių krovinių pervežimas į Ispaniją iš Šiaurės Europos užtrunka ilgiau nei, pavyzdžiui, iš daugelio Vokietijos regionų. Tačiau maršruto planavimas neretai trumpesnis – daugiau laiko važiuojama ir mažiau sustojimų.


„Siramis“ veža į Ispaniją įvairiausių tipų krovinius. Galima naudoti standartines puspriekabes su tentu, autotraukinius ar „megas“, į kurias talpinami net iki 3,05 m aukščio objektai. Visos priekabos yra papildomai sustiprintos bei turi XL sertifikatus. Maršrutu Lietuva–Ispanija keliauja visi „Siramio“ vilkikai – tiek nauji, tiek kelerių metų senumo. Techninis stovis visų jų yra idealus, visų būklė nuodugniai tikrinama po kiekvieno reiso. 

Krovinių pervežimas: iš Ispanijos, į Ispaniją

Ispanija

Įmonės veikloje yra ir pilnų bei dalinių krovinių pervežimas iš Ispanijos. „Siramis“ vilkikai nuolat kursuoja visoje Europoje ir esant poreikiui, galima suorganizuoti transportą bet kokia kryptimi. Todėl transportavimas maršrutu Lietuva–Ispanija yra ne ką ilgesnis nei krovinių gabenimas iš Ispanijos. 


Kuo išskirtinės įvairios kelionių į Ispaniją kryptys? Tuo, jog tranzitinių šalių pasirinkimas iš esmės neegzistuoja. Jeigu gabenamas pilnas (FTL) krovinys arba galutinės maršruto stotelės yra tik Ispanijoje, bet kurį šalies regioną pasiekti iš Lietuvos įmanoma tik kertant Lenkiją, Vokietiją ir Prancūziją. 

Ši Vakarų Europos šalis nėra nei prie didžiausių importuotojų į Lietuvą, nei prie eksporto lyderių, tad Lietuva–Ispanija pervežimai nėra tokie dažni kaip, tarkime, į Vokietiją ar Lenkiją. Išskirtinių prekių čia taip pat nėra: tai ir maisto produktai, ir technika, ir namų apyvokos reikmenys, ir drabužiai. Ispanija nėra tokia aukštos pridėtinės vertės produktų gamintoja kaip Šveicarija, importą iš jos neretai lemia sezoniškumas – pavyzdžiui, kai kurių maisto produktų kaip apelsinai, greipfrutai ar vynuogės.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku