Negabaritinių krovinių pervežimas

Ne kiekvienas krovinys atitinka įprastus išmatavimus (2,4 m plotis, 2,7 m aukštis ir 13 m ilgis), tad ne vienam, ieškančiam transporto įmonės, kurios teikiamos transporto paslaugos apimtų ir tokią sritį, kaip negabaritinių krovinių pervežimas, tenka gerokai paplušėti.

Negabaritinis krovinys yra tas, kurio išmatavimai standartinius išmatavimus viršija maždaug 30 proc. Didžiagabaritis krovinys yra tas, kurio kraštai už transporto priemonės ribų išsikišę daugiau nei 100 cm. Negabaritinių krovinių gabenimas reikalauja ne tik specialių logistikos įmonės žinių, bet ir transporto priemonių. Be to, neužtenka vien tam paruošto automobilio: negabaritinių krovinių pervežimo taisyklės numato, jog jie turi būti pritvirtinti specialiais diržais ir tinkamai pažymėti.

Negabaritinių krovinių pervežimas

Negabaritiniai kroviniai tiek Lietuvoje, tiek Europoje turi būti pervežami tik gavus atitinkamų institucijų leidimus, suderinus dokumentus. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą transportavimo laiką ir būdą, kad negabaritinių krovinių pervežimas nesukeltų problemų ir sunkumų kitiems eismo dalyviams. Svarbu ir tai, kad vežimas būtų organizuotas taip, kad nenukentėtų jokie kelio, kuriuo bus važiuojama, statiniai ar įrengimai.

„Siramis“ atitinka visus aukščiau įvardytus reikalavimus. Didžiausi įmonės galimi gabenti kroviniai yra 2,5 m pločio, 3 m aukščio ir 13,6 m ilgio. Jeigu krovinio ilgis nesiekia 7,7 m, tuomet aukštis gali būti iki 3,05 m.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku