Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Portugalijos, į Portugaliją

Tai yra labiausiai į vakarus sausuma pasiekiama Europos valstybė. Siuntiniai į Portugaliją iš Baltijos šalių, net ir renkantis trumpiausius įmanomus maršrutus tarp arčiausiai pasienio esančių miestų, turės keliauti bent 3 tūkstančius kilometrų. Tai yra ilgiausias mūsų turimas maršrutas.


Siuntos į Portugaliją kaina nustatoma kiekvieną kartą individualiai. Daug lemia vietovė, į kurią objektas turi būti nugabentas – pavyzdžiui, kelionė į Porto greičiausiai kainuos mažiau nei į Lisaboną vien dėl trumpesnio atstumo. 


„Siramis“ veža į Portugaliją įvairius krovinius – tiek pilnus (FTL), tiek dalinius. Galimas objekto aukštis net iki 3,05 m, o transportavimas gali būti vykdomas tiek autotraukiniais, tiek standartinėmis puspriekabėmis ar padidintomis „megomis“. Visos jos yra papildomai sustiprintos bei turi XL sertifikatus. „Siramis“ vairuotojų neišgąsdins ir pavojingų krovinių gabenimas į Portugaliją – visi turi specialius ADR sertifikatus, leidžiančius juos transportuoti.

Krovinių pervežimas: iš Portugalijos, į Portugaliją
Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku