Pervežimai didžiakūbėmis

Autotraukiniai – tai kitas didžiakūbių priekabų pavadinimas. Autotraukinys yra sunkvežimis, kuris gali gabenti iki 120 kubinių metrų krovinio.


Paties sunkvežimio krovinių skyriaus ilgis yra 7,7 m, plotis – 2,48 m, aukštis – 2,95 m. Priekabos ilgis yra 7,7 m, plotis 2,48 m, o aukštis iki 3,05 m. Didžiausias krovinio svoris – 23 t.


Didžiakūbės transporto priemonės turi nemažai privalumų tais atvejais, kai krovinys yra didesnis nei tilptų į standartinę puspriekabę, tačiau dviejų puspriekabių neužpildo.


Būtent dėl manevringumo ir tokio autotraukinio talpos krovinių vežimas yra gerokai patogesnis. Tinkamas verslo partnerio pasirinkimas svarbus ir todėl, kad siekiant, jog pervežimas būtų sėkmingas, svarbu, kad transporto parkas nuolatos būtų techniškai tvarkingas ir, esant poreikiui, krovinių gabenimas galėtų būti organizuotas be didesnės delsos.


Kai užsakomas krovinio gabenimas, kuriam reikalingas autotraukinys, matmenys yra svarbūs. Žinodami tikslų krovinio tipą ir jo dydį, UAB „Siramis“ specialistai nuspręs, ar apskritai reikalingas autotraukinys. Išmatavimai yra ne vienintelis kriterijus – didelę reikšmę turi ir krovinio svoris.

Pervežimai didžiakūbėmis

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku