Tarptautiniai pervežimai

Mūsų veikla prasidėjo nuo logistikos Europoje. Lietuvos – šalies, kurioje įmonė įregistruota – rinka yra labai maža ir joje galima patenkinti tik nedidelės dalies klientų poreikius. Todėl tarptautiniai pervežimai nuo pat pirmos dienos buvo prioritetas.

Toks sprendimas atvėrė daugybę galimybių ir tuo pačiu – nemažai grėsmių. Užsienyje esančius krovinius kontroliuoti daug sunkiau, vairuotojams gali iškilti ne tik kalbinių, bet ir saugumo bei daugybė kitų problemų. Tarptautinis krovinių gabenimas yra veikla, į kurią „Siramis“ puolė ne stačia galva, o pamažu, mokydamiesi iš savo bei konkurentų klaidų.

Tarptautiniai pervežimai

Vežame visoje Europoje

Šiandien, praėjus daugiau nei 20 metų, įmonė valdo daugiau nei šimto vilkikų parką, turi strategiškai patogioje vietoje įrengtą sandėlį, joje dirba daugiau nei šimtas darbuotojų. Ekspeditoriai su klientais gali bendrauti lietuvių, anglų, lenkų, prancūzų, ispanų, rusų ir vokiečių kalbomis.. „Siramis“ nuolat ieško prie įmonės plėtros norinčių prisidėti ambicingų ir kompetentingų įvairias kalbas mokančių žmonių.

Tai yra šeimos verslas, tad įmonė pasižymi atsakingu požiūriu į savo darbuotojus – jų kaita labai nedidelė. Todėl klientams galime pasiūlyti išskirtinės kokybės paslaugas ir skirti didžiulį dėmesį net ir tiems, kurie gabena ant vienos paletės telpantį krovinį.

„Siramis“ vilkikai keliauja į įvairias Vakarų Europos šalis: Portugalija, Ispanija, Prancūzija, Italija, Vokietija, Belgija, Olandija ir kitas. Galimi pervežimai per visą senąjį žemyną – nuo pat Portugalijos iki Suomijos.

Įmonės šūkis „History of trust“ atspindi pagrindinę veiklos specifiką: per ilgus darbo metus įgyta patirtis leidžia suplanuoti maršrutus ir gabenti krovinius per maksimaliai trumpą laiką, taikant aukščiausius kokybės reikalavimus. Patyrę ekspeditoriai gali numatyti daug kintamųjų, greitai reaguoti į netikėtus kelio remontus, ilgai trunkančias patikras pasienio poste bei kitas kliūtis, pasiūlyti vairuotojams alternatyvius maršrutus. Įvykus avarijai ar kitam incidentui, krovinys per greičiausią įmanomą laiką bus perkeltas į kitą vilkiką. Visi „Siramis“ transportuojami kroviniai yra apdrausti.

Be to, „Siramis“ yra tikrasis Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ narys. Buvimas asociacijoje leidžia greičiau išspręsti įvairias tarptautinio transportavimo metu iškylančias problemas.

Greito pristatymo guru

Greito pristatymo guru

Patikimi įmonės vilkikai, aukštus ekologijos reikalavimus („Euro 5“ ir „Euro 6“) atitinkantys „Volvo“, sumažina netikėtumų ir vėlavimų riziką iki minimumo. O jeigu tų netikėtumų ir būtų, įmonės vilkikai visoje Europoje per maksimaliai trumpą laiką gautų reikiamą techninę pagalbą. „Siramis“ supranta, kad kiekvienas vėlavimas yra kito vėlavimo pradžia, o kiekviena sugaišta minutė paverčiama eurais. Todėl tarptautiniai pervežimai vyksta kruopščiai planuojant laiką, o modernios sunkvežimiuose sumontuotos GPS sistemos leidžia stebėti krovinio judėjimą realiu laiku ir įvertinti jo atvykimą į vietą minučių tikslumu. Šią informaciją ekspeditoriai mato ir gali klientui pranešti itin tikslų krovinio atvykimo laiką.

Visos „Siramio“ transporto priemonės yra pritaikytos vežti įvairiausius krovinius – taip pat ir pavojingus, kuriems reikalingas ADR sertifikatas. Visos įmonės turimos priekabos yra sustiprintos – turi XL sertifikatus. Didžiausias gabenamų krovinių aukštis – 3,05 m.


Įmonė yra dalinių krovinių ir paskutinės minutės pristatymo guru. Jums reikia pervežti smulkų krovinį iš Ispanijos į Estiją, o pristatymo data buvo užvakar? „Siramis“ specialistai pasirūpins, kad net ir ant vienos paletės telpantis krovinys būtų nugabentas į reikiamą vietą per maksimaliai trumpą laiką.

Įmonės gabenamų krovinių spektras yra nuo 1 paletės iki ∞. Nes kiekvienas klientas – vienodai svarbus.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku