Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Liuksemburgo, į Liuksemburgą

Nykštukinė Europos valstybė Liuksemburgas paprastai figūruoja tik aukščiausiose bendrojo vidaus produkto (BVP) žmogui, didžiausių atlyginimų ir panašių dešimtukų vietose. Tai – išskirtinę gyvenimo kokybę siūlanti šalis, kurioje žmonių skaičius panašus kaip Vilniuje, o vidutinis atlyginimas viršija 4 tūkst. Eur.


Nors Liuksemburgas įvardijamas kaip viena saugiausių „tax haven“ valstybių įvairioms įmonėms, ne visi tokios mažos šalies gyventojai dirba bankuose, kitose finansinėse institucijose ar aukštųjų technologijų įmonėse. Nemažą dalį Liuksemburgo eksporto sudaro pramonės produkcija: įvairūs chemikalai, guma ir netgi metalas.Krovinių pervežimas: iš Liuksemburgo, į Liuksemburgą

Pervežimai

Šalis eksportuoja ne tik paslaugas, bet ir prekes, kurioms reikalingas transportas. Čia „Siramio“ specialistai, galintys laisvai bendrauti dvejomis iš trijų oficialių Liuksemburgo kalbų (prancūzų bei vokiečių), yra lyderiai norint greitai suorganizuoti krovinio pervežimą ne tik šioje mažytėje šalyje, bet ir aplinkinėse.

 Belgija, Olandija, Liuksemburgas – visose valstybėse „Siramis“ gali surinkti ir dalinius, ir pervežti pilnus (FTL) krovinius.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku