FTL

FTL - pilnų krovinių gabenimas

FTL, arba dar kitaip pilni kroviniai – viena iš veiklos sričių, į kurią per ilgus veiklos metus sukoncentruota logistikos kompanijos „Siramis“ patirtis. Pilni kroviniai yra tie, kai visas sunkvežimis skiriamas vienam klientui ir vežamas vieno kliento krovinys. UAB „Siramis“ net ir patiems reikliausiems klientams gali užtikrinti, kad pilnų krovinių gabenimas bus sklandus ir greitas, mat transporto paslaugos ir krovinių pervežimas – kasdienė įmonės duona jau daugiau nei 20 metų.

Krovinių pervežimas patikėtas ilgametę darbo patirtį turintiems bendrovės tolimųjų reisų vairuotojams, transporto paslaugos teikiamos maršrutais Europoje, o taip pat organizuojamas krovinių pervežimas įvairiose Lietuvos vietose. „Siramis“ siūlo galimybę vežti ir įprastus, ir pavojingus (ADR reikalaujančius) FTL krovinius. Visi transporto paslaugos teikėjos vairuotojai turi pavojingų krovinių gabenimo leidimus bei ADR pažymėjimus.

Pilnų krovinių gabenimas bei kitos bendrovės transporto paslaugos teikiamos naudojant tik nuosavus, modernius ir naujus transporto bendrovės vilkikus. Tai padeda bendrovės logistikos profesionalams užtikrinti, kad pervežimas būtų atliekamas pagal visus reikalavimus, laikantis visų transportavimo taisyklių.

FTL

Kiekvienam įmonės klientui „Siramis“ paskiria logistikos specialistą, kuris, esant reikalui, gali skubiai reaguoti į užklausas, patikrinti kilusius nesklandumus ar atsakyti į susidariusius klausimus. Visuose įmonės vilkikuose yra įdiegta moderni sistema, užtikrinanti tai, kad ir krovinys, ir transportas būtų nuolatos stebimas.

„Siramis“ gali užtikrinti, kad kroviniai paskirties vietą pasieks tiksliai tuo laiku, kada numatyta. Be to, ilgametė patirtis lemia, kad „Siramis“ FTL krovinių gabenimą tiek maršrutais daugelyje Europos valstybių, tiek visoje Lietuvoje gali pasiūlyti konkurencingomis, palankiomis klientams kainomis.

Pilnus krovinius transporto kompanija gali vežti autotraukiniais, „mega“ puspriekabėmis ir standartinėmis puspriekabėmis. Vežimas vykdomas tentu dengtomis priekabomis. Per ilgus darbo metus „Siramis“ įkūrė kelių dešimčių vilkikų transporto parką, kuriame – daugiausiai „Volvo“ ir „Mercedes-Benz“ automobiliai, atitinkantys aukštus ekologijos standartus. Priklausomai nuo krovinio, į puspriekabę telpa iki 25 t svorio krovinys, arba iki 38 euro palečių. Atsižvelgiant į kliento poreikius, „Siramis“ gali gabenti įvairaus tipo krovinius arba rasti optimalų sprendimą, kad transportavimas geriausiai atitiktų užsakovo poreikius.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku