Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Italijos, į Italiją

Italija yra tikras rojus automobilių vairuotojams-entuziastams. Mokamai šalies greitkeliai – brangesni nei kitose Europos valstybėse, tačiau jie labai kokybiški, menkai apkrauti ir daugelis šalies kampelių gali būti pasiekiami kone per vieną dieną. O turint daugiau laiko, galima vengti didžiųjų magistralių ir lėtai judant grožėtis pasakiškais miesteliais.

Krovinių pervežimas: iš Italijos, į Italiją

Italija

Vilkikų vairuotojams ši šalis yra ne tokia mėgstama. Prireikus iš greitkelių išsukti, galima lengvai įstrigti transporto spūstyje ar tiesiog siaurose nedidelio miestelio gatvėse. Todėl daliniai kroviniai iš Italijos surenkami tik pačių profesionaliausių vairuotojų, kurie puikiai orientuojasi apylinkėse ir dažniausiai turi važiavimo šioje šalyje patirtį.

Labai skiriasi ir šalies šiaurinė bei pietinė dalys. Jeigu šiaurėje infrastruktūra išvystyta, kelių tinklas labai gausus, tai pietuose priešingai – kai kurias vietas rasti gali būti nelengva net ir naudojantis keliais navigatoriais. Ne be reikalo šiaurės ir pietų regionų bendrasis vidaus produktas vienam asmeniui skiriasi maždaug dukart.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku