Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Čekijos, į Čekiją

Krovinių pervežimas į Čekiją – viena iš „Siramis“ krypčių. Maršrutu Lietuva – Čekija ir visa Europa - Čekija įmonės vilkikai keliauja dažnai, o patyrę vairuotojai puikiai pažįsta vietos eismo niuansus. Krovinių gabenimas į Čekiją vyksta visais „Siramio“ turimais vilkikais ir siuntinių vežimas galimas į bet kurį šalies miestą. 


Ši šalis nėra tokia patraukli vairuotojams, kaip kitos Europos valstybės. Didžiuosius valstybės miestus jungia modernūs greitkeliai, tačiau krovinių vežimas į Čekijos kaimiškas vietoves ir mažesnius miestus užtrunka ilgiau ir neretai yra sudėtingas. Siauromis miestelių gatvėmis nardyti sunkvežimiu nėra paprasta ir užtrunka, todėl siuntos į Čekiją kaina kinta priklausomai nuo konkrečios vietovės, į kurią turi būti pristatyta siunta.

Krovinių pervežimas: iš Čekijos, į Čekiją

Čekija

Tai yra vidurio Europos šalis, tačiau jos keliai tranzitui naudojami ne visada. Šalia jos yra Vokietija, tad, pavyzdžiui, prireikus iš Estijos nugabenti krovinį į Italiją, neretai pasirenkami būtent tos šalies keliai. Tačiau kiekvienas transportavimas yra unikalus ir neretai maršrutas koreguojamas atsižvelgiant į eismo pokyčius realiu laiku. 

Siuntos į Čekiją iš bet kurio Europos taško paprastai pristatomos per savaitę. Patogi šalies geografinė padėtis bei „Siramio“ vairuotojų profesionalumas užtikrina, kad siuntiniai į Čekiją pristatomi greitai bei suteikiant klientui maksimalią pridėtinę vertę.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku