Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Olandijos, į Olandiją

Olandija – išskirtinė šalis. Didelė dalis jos ploto yra žemiau jūros lygio, o visa šalis yra išvagota kanalų. Susisiekimas čia automobiliu kartais yra daug mažiau patogus nei motorine valtimi. Tai yra mažą, bet labai tankiai apgyvendintą plotą turinti šalis, todėl į Olandiją keliauja nemažai krovinių. Iš Olandijos – taip pat. Lyginant pagal eksporto apimtis, Olandija neretai būna tarp dešimties didžiausių eksportuotojų visame pasaulyje ir aplenkia keliskart daugiau gyventojų turinčias šalis.


Šalyje yra didžiausias Europos jūrų uostas Roterdame ir vienas didžiausių oro uostų Amsterdame – į šias vietas atvyksta kroviniai iš viso pasaulio, arba priešingai – iškeliauja už senojo žemyno ribų. Todėl įvairių siuntinių vežimas į Olandiją ir iš jos yra dažna logistikos įmonių veikla.

Krovinių pervežimas: iš Olandijos, į Olandiją

Olandija

Transportininkams ši šalis yra didžiausias Europos jūrų uostas ir ne vienas vilkiko vairuotojas gali ištarti frazę: „Prekes vežu į Olandiją“. Roterdame įkurtame uoste vyksta nuolatinis judėjimas: prekės iš laivų perkeliamos į traukinių vagonus ir vilkikus arba atvirkščiai.


Nyderlandai yra šalis, kur vyksta bene daugiausia mišraus transportavimo. Juk Roterdamo jūrų uostas yra pats didžiausias, o Amsterdamo oro uostas – vienas didžiausių Europoje. Todėl vilkikai krovinius veža į Olandiją iš įvairiausių Europos kraštų, čia jie perkraunami į kitas transporto priemones bei kelionę tęsia oru ar jūra. 

Tačiau siuntų vežimas į Olandiją vyksta ne tik kaip į tranzitinę valstybę. Siuntos į Olandiją dažnai keliauja ir iš Lietuvos – eksportas į šią šalį yra didesnis nei į Belgiją, Daniją, Suomiją ar net tokias dideles valstybes kaip Italiją bei Prancūziją (2018 m. sausio-balandžio mėnesių duomenimis). Lietuvos verslininkai vertina Nyderlandus ir maršrutu Lietuva–Olandija (bei atvirkštiniu Olandija–Lietuva) kasmet keliauja kroviniai už šimtus milijonų Eur, o jų kiekis vis didėja.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku