Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Belgijos, į Belgiją

Belgija – labai tankiai apgyvendinta, intensyviu gyvenimo būdu bei ypatingai eismu pasižyminti šalis. Šioje šalyje keliauti labai saugu ne tik dienomis, bet ir tamsiu paros metu – dauguma magistralinių Belgijos kelių yra apšviesti.


Belgijos karalystės plotas yra vos 30 tūkst. kvadratinių kilometrų, tačiau joje gyvena net 11 milijonų žmonių. O kur dar žmonės, atvykstantys į Belgiją dirbti iš aplinkinių valstybių – Prancūzijos bei Vokietijos. Šiaurės Belgijoje esantis Flandrijos regionas, užimantis apie 44 proc. šalies ploto, yra tankiausiai apgyvendintas Europos regionas: viename kvadratiniame kilometre gyvena apie 470 žmonių. Pavyzdžiui, Lietuvos tankis yra daugiau nei dešimt kartų mažesnis – tik 43 žm./kv. km.


Krovinių pervežimas: iš Belgijos, į Belgiją

Krovinių tranzitui – kitos šalys

Lietuviai šioje šalyje taip pat turi nemažai interesų – maršrutu Lietuva–Belgija ir visa Europa - Belgija kasdien keliauja tonos krovinių, nemažai jų gabena ir žalieji „Siramio“ vilkikai.


Ši  šalis kaip tranzitinė pasirenkama labai retai, ją aplenkia daugelis pagrindinių Europą kertančių magistralinių kelių. Be to, šalies keliai dėl didelio gyventojų tankio yra smarkiai apkrauti, įvairiose vietose galima atsidurti spūstyje. Tačiau dalinius krovinius gabenti iš šios šalies į Šiaurės ar Pietų Europą galima operatyviai, nes Belgija ribojasi su Vokietija ir Prancūzija – vienomis pagrindinių tranzitinių valstybių.„Siramis“ specializuojasi smulkių krovinių pristatyme, įmonės vilkikai dažnai kursuoja per greta esančias šalis. Todėl kroviniai maršrutu Belgija–Lietuva bei Belgija – visa Europa gali būti pristatomi labai operatyviai.


Oficialios kalbos Belgijoje yra trys: olandų, prancūzų ir vokiečių. „Siramis“ specialistai laisvai kalba dvejomis iš jų – prancūzų ir vokiečių – tad gali bendrauti su daugeliu Belgijos gyventojų jų gimtąja kalba. Juk kiekvienam klientui malonu, kai su paslaugos tiekėju galima bendrauti gimtąja kalba.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku