Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Estijos, į Estiją

Estija yra daugiausia nuo nepriklausomybės atkūrimo paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje pasiekusi Baltijos valstybė. Šios šalies bendro vidaus produkto (BVP) bei kiti rodikliai netruko priartėti prie Europos Sąjungos vidurkio, o HDI indeksas yra aukštas net lyginant su viso pasaulio valstybėmis. Estija, kaip ir Latvija bei Lietuva, praėjus mažiau nei 15 metų įstojo į dvi svarbias tarptautines organizacijas – Europos Sąjungą bei NATO. Buvimas ES ženkliai prisidėjo prie šalies konkurencingumo.


Estija patenka į didžiausių eksporto iš Lietuvos partnerių dešimtuką. Krovinių pervežimas į Estiją, lyginant pagal apimtis, yra mažesnis nei į Latviją, Rusiją, Lenkiją, Vokietiją ir dar kelias valstybes.


Visų pirma, tai labai nedidelė rinka – net už Lietuvą mažesnė daugiau nei du kartus. Tad nors šios šalies gyventojų perkamoji galia yra didesnė, ji dar ne Šveicarija ar Norvegija.


Maršrutu Lietuva–Estija „Siramio“ vežėjai vyksta kiekvieną savaitę. Į šią šalį kroviniai gabenami ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Europos valstybių – Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir t. t.

Krovinių pervežimas: iš Estijos, į Estiją

Estija

Nors Estija turi ne vieną salą, daugiausia krovinių gabenami į didžiuosius šalies miestus – Taliną, Pernu, Tartu.


Per daugiau nei 20 metų teikiant transporto paslaugas, „Siramis“ gerai pažino visas kaimynines valstybes. Maršrutai čia sudarinėjami labai sparčiai, o įmonės siūloma papildoma paslauga – krovinių sandėliavimas strategiškai puikioje vietoje prie Panevėžio aplinkkelio (pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Rygos) – klientams yra labai naudinga.

Klientams „Siramis“ užtikrina didžiausią įmanomą krovinio saugumą – kiekviename vilkike yra GPS siųstuvai, tad siuntos ekspeditoriai gali matyti realiu laiku ir tiksliai informuoti apie jos atvykimą į reikiamą vietą. Norint riziką sumažinti iki praktiškai nulinės, krovinį galima papildomai apdrausti – „Siramio“ specialistai mielai tarpininkaus šioje srityje ir pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkančią paslaugą.

Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku