Smulkių krovinių pervežimas

Smulkių krovinių pervežimas pasikeitus Europos ir Lietuvos rinkoms rinkai tapo daugelio transporto paslaugas teikiančių įmonių kasdienybe. Kai kliento turimas krovinys nėra užtektinai didelis, kad užpildytų visą priekabą, ir nuomoti visą puspriekabę jam tampa per brangu, išeitimi tampa įmonės, kurių veikla – smulkių krovinių pervežimo verslas.

Nepaisant to, kad krovinys smulkus, nedidelis, neužpildo visos puspriekabės, smulkių krovinių pervežimas Lietuvoje, turėtų būti patikėtas tiems partneriams, kuriems kiekvienas klientas yra vienodai svarbus. Nesvarbu, ar jį domina smulkių krovinių gabenimas į kitas Europos šalis ar iš vieno Lietuvos miesto į kitą. Būtent tokiu požiūriu vadovaujasi šeimos įmonė UAB „Siramis“ – kiekvienas klientas yra vienodai svarbus. Jokio skirtumo, ar norimi transportuoti stambūs, ar smulkūs kroviniai.

Kiekvienu atveju gabenimas yra stebimas moderniomis saugos sistemomis: objektus bendrovės specialistai stebi nuo tada, kai daiktas paimamas iš siuntėjo, iki pat tada, kai perduodamas gavėjui.

Smulkių krovinių pervežimas

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku