Krovinių pervežimas Lietuvoje

Transporto paslaugų rinka yra ypač dinamiška ir sparčiai besikeičianti, todėl patikimas partneris, gebantis užtikrinti, kad pervežimo paslaugos bus kokybiškos, yra itin aktualus daugeliui šalies gamybos, prekybos ir kitas sritis atstovaujančių įmonių.

Dinamiškumas ir gebėjimas užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę ypač svarbūs tokioje nedidelėje šalyje ir rinkoje kaip Lietuva. Čia, kur atstumai nedideli, o tempai spartūs, ypatingai svarbu, kad pervežimai būtų vykdomi be menkiausių klaidų, mat reputacija užtarnaujama sunkiai, o sugriaunama labai greitai. Todėl sukertant rankomis su potencialiu pervežimo paslaugos partneriu, svarbu įsitikinti, kad šis turi reikiamą patirtį, kvalifikuotus darbuotojus ir yra savo verslo srities profesionalas. Būtent taip galima apibūdinti UAB „Siramis“, kuri daugiau nei 20 metų dirba organizuodama krovinių pervežimą įvairiose Europos šalyse, o viena iš darbo sferų yra ir krovinių pervežimai Lietuvoje.

Krovinių pervežimas Lietuvoje

Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje

Mūsų asortimente yra įvairios pervežimo paslaugos Kaune, krovinių pervežimas Klaipėdoje ir t. t.

Kaunas visais laikais buvo laikomas ir tebėra išlikęs Lietuvos logistikos paslaugų centru. Net jeigu logistikos srityje dirbanti bendrovė čia nėra įsikūrusi, mažiau kartą per dieną jos sunkvežimių maršrutai nuveda iki Kauno.

Krovinių pervežimas Kaune aktualus ir todėl, kad didmiestis sparčiai plečiasi ir auga. Aplink miestą čia viena po kitos kuriasi laisvosios ekonominės zonos su stambių įmonių padaliniais, drauge, Kaune susikerta pagrindinės Lietuvos transporto arterijos. Bene kiekvienais metais šis miestas nustebina žiniomis apie naujas milijonines investicijas, tad transporto paslaugos Kaune reikalingos ir jų poreikis vis auga.

Krovinių pervežimas Klaipėdą yra pavertęs daugelio transporto ir logistikos įmonių kasdien aplankomu miestu.

Magistrale, aplinkiniais plentais pasiekiamas miestas traukos objektu yra dėl uosto, į kurį iškeliauja nemažai krovinių arba iš kurio į Europos šalis išplaukia nemažai sunkvežimių. Dažnu atveju krovinių pervežimas Klaipėdoje aktualus ir dėl to, kad tenka atplukdytus, geležinkeliu atvežtus krovinius pervežti į kitus miestus.

Į šalies šiaurę nutolę Šiauliai nėra geografiškai patogiausias taškas, tačiau prie Panevėžio aplinkkelio įsikūrusiai UAB „Siramis“ krovinių pervežimas Šiauliuose – lengva užduotis.

Mažesni miestai taip pat neignoruojami. „Siramis“ mielai suteikia aukščiausios kokybės paslaugą įmonėms, kurioms reikalingas krovinių pervežimas Panevėžyje.

Mažesni miestai nėra populiarūs ir retai būna tais, į kuriuos vykdomas krovinių pervežimas. Alytus – vienas tokių, į kuriuos žalieji „Siramio“ vilkikai kursuoja kiekvieną kartą klientui prireikus.

Patogi geografinė padėtis

Patogi geografinė padėtis

Transporto bendrovė „Siramis“ šiandien turi daugiau nei 100 kvalifikuotų ir logistikos sektorių išmanančių darbuotų, tačiau dar praėjusiame amžiuje įmonė startavo kaip šeimos verslas ir iki šiandien išlaiko pagrindinius to principus. Tai priežastis, kodėl iki pat šių dienų „Siramis“ moka skirti vienodą dėmesį kiekvienam klientui, nesvarbu, kokio dydžio krovinio pervežimas jam reikalingas – vienos ar šimtų palečių. Be to, logistikos bendrovė jaučia didelę atsakomybę už atliekamą darbą ir ypatingai stengiasi, kad pervežimai Lietuvoje būtų greiti, sklandūs ir saugūs.

Geografiniu požiūriu pervežimo paslaugos teikėja yra įsikūrusi itin patogioje vietoje: „Siramis“ biuras yra prie Panevėžio aplinkkelio, iš kur įmanoma užtikrinti, kad vietiniai pervežimai vyktų ypač greitai ir sklandžiai. Toje pačioje vietoje transporto įmonė turi ir nuosavą logistikos sandėlį, todėl gali imtis ne tik pervežimų Lietuvoje, bet ir užtikrinti tarpinį perkrovimą arba, norint klientui, organizuoti prekių saugojimą.

Sukaupta patirtis, logistikos išmanymas, nuosavo transporto ir sandėlio turėjimas UAB „Siramis“ leidžia užtikrinti, kad pervežimo paslaugos, vietiniai pervežimai bus organizuojami su klientu suderinus optimalią pervežimo paslaugos kainą, o transportavimo pasiūlymas bus pateiktas kiekvienam klientui individualiai pagal jo poreikius ir norus.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku