Dalinių krovinių gabenimas

Dalinių krovinių gabenimas

Daliniai kroviniai – daugelio transporto paslaugos teikėjų kasdienybė. Užsakovų, turinčių pakankamai krovinio visos puspriekabės užpildymui, nėra tiek daug, tad gebėjimas komplektuoti skirtingus krovinius ir juos pervežti saugiai bei laiku – itin svarbios savybės kiekvienai transporto įmonei.

Daliniai kroviniai – stiprioji mūsų pusė, mat daugiau nei du dešimtmečius transporto, krovinių pervežimo sferoje išmaišėme visus kelius Europoje ir Lietuvoje, išmanome su transporto ir logistikos sfera susijusią įstatyminę bazę, be to, turime savo logistikos sandėlį ir logistikos partnerių tinklą, palengvinanti dalinių krovinių gabenimą.

Dalinių krovinių gabenimas transporto sektoriuje yra ypač reikšmingas: yra daugybė gamybos, prekybos įmonių, kurioms aktualus dalinių krovinių pervežimas. Dažnai joms transporto paslaugų prireikia tokiais atvejais, kai dalinis krovinys užima vieną ar kelias paletes, arba kai reikia krovinius surinkti iš kelių skirtingų padalinių, sandėlių. Ir jokia paslaptis, kad ne viena transporto paslaugas teikianti įmonė tokių krovinių vengia, nes kur kas paprasčiau vežti visą puspriekabę užimantį krovinį nei surinkti įvairius siuntinius iš kelių skirtingų vietų.

Antra vertus, daliniai kroviniai daugeliui gamybos ir prekybos įmonių yra itin patraukus savo produkcijos transportavimo būdas tiek po Lietuvą, tiek po užsienio šalis. Tai reiškia, kad visos puspriekabės neužimančio krovinio gabenimas kainuoja pigiau, mat užpildant puspriekabę į ją surenkami kelių skirtingų siuntėjų kroviniai. Šitaip galima sutaupyti, o paskirties vietą krovinys pasiekia beveik taip pat greitai, kaip ir tada, kai gabenamas pilnas sunkvežimis.

Daliniai kroviniai – „arkliukas“

Veža visoje Europoje

Daliniai kroviniai ne vienai smulkesnei gamybos arba prekybos įmonei suteikia daugiau laisvės. Įmonė gali taupyti lėšas ir, užsisakiusi dalinių krovinių vežimo paslaugą, gauti tiek produktų, kiek jai reikia tuo momentu, ir pasipildyti atsargas, kai tik jų prireikia.

„Siramis“ pabrėžia, kad dalinių krovinių gabenimas bendrovės sunkvežimiais vykdomas ir įvairiose Europos šalyse, ir Lietuvoje. Daugiausia daliniai kroviniai vežami iš Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) į Vokietiją, Nyderlandus, Belgiją, Prancūziją, Ispaniją, Suomiją. Taip pat – iš šių valstybių į tris Baltijos šalis

Savas autoparkas – reikšmingas privalumas

UAB „Siramis“ įsitikusi, kad nuosavas transporto parkas suteikia daugiau laisvės transporto paslaugos teikėjui, o taip pat – užtikrintumo transporto paslaugos užsakovui. Pirmiausia dėl to, kad bendrovė turi galimybę lanksčiai paskirstyti savo transportą ir parinkti patį tinkamiausią konkrečiam kroviniui vežti.

„Siramis“ turimame transporto parke – daugiau nei 100 naujų bei kelerių metų senumo techniškai nuodugniai prižiūrimų ir patikimų „Volvo“ vilkikų bei sunkvežimių, atitinkančių aukštus ekologijos reikalavimus. Dalis yra autotraukiniai, galintys vežti ypač didelio tūrio krovinius. Dalis puspriekabių yra vadinamosios „megos“, o pusė viso transporto parko – sunkvežimiai su standartinėmis tentinėmis puspriekabėmis. Kitaip tariant, koks bebūtų krovinys, „Siramis“ visada atras pati geriausią konkretaus užsakymo gabenimui reikalingą transportą. Be to, visi sunkvežimiai ir puspriekabės aprūpinti krovinio tvirtinimo diržais – kiekvienas turi ne mažiau 15. Tai reiškia, kad daliniai kroviniai bus tinkamai pritvirtinti ir saugiai pasieks kiekvienos kelionės tikslą. Galiausiai, kiekviena puspriekabė yra sustiprinta, turi XL sertifikatą. Be to, visas „Siramis“ autoparkas yra tinkamas pavojingiems kroviniams vežti. Visi vairuotojai turi leidimus pavojingų krovinių vežimui (ADR pažymėjimus), reguliariai tobulina savo kvalifikaciją, todėl gali tinkamai pasirūpinti net pačiu sudėtingiausiu daliniu kroviniu.

Nepaisant to, kad užsakytas dalinio krovinio transportavimas, „Siramis“ kiekvienam klientui tiksliai pasako, kada jis bus pristatytas. Be to, siekiant užtikrinti tiek sunkvežimio, tiek krovinio saugumą, kiekviename sunkvežimyje sumontuota GPS įranga. Galiausiai „Siramis“ kiekvienam klientui priskiria atsakingą įmonės specialistą, kuris gali atsakyti į visus rūpimus klausimus bei patarti, kaip sutaupyti lėšų, kaip užtikrinti krovinio saugumą ir kokių priemonių imtis, norint, kad krovinių gabenimas vyktų kiek įmanoma sklandžiau.

Pavyzdžiui, nors kiekvieną vežamą krovinį apibrėžia ir apima CMR draudimas, galbūt įmonei, užsakiusiai ypač vertingo dalinio krovinio gabenimą, reikalingas papildomas krovinio draudimas, siekiant užtikrinti, kad net didžiausi netikėtumai nesukliudys sėkmingai bendrovės veiklai.

Savas autoparkas – reikšmingas privalumas
Dalinių krovinių gabenimas

Daliniai kroviniai – „arkliukas“

Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų sparčiai augome, dirbome su įvairiais klientais ir pasiekėme tokį lygį, kad dalinius krovinius galime drąsiai vadinti savo specializacija. Esame tokių krovinių „guru“ – nebijome tokio žodžio. Mes dalinius krovinius surenkame iš įvairiausių vietų, juos saugiai transportuojame bei operatyviai sprendžiame įvairiausias gabenimo metu iškylančias problemas kaip netikėtos spūstys, keilų remontai, avarijos, techniniai nesklandumai ir t. t. Pagrindinis įmonės tikslas – suteikti kuo aukštesnę pridėtinę vertę klientui.

Dalinių krovinių pervežimas tapęs viena svarbiausių „Siramis“ verslo sričių, nes turime nuosavą transporto parką. Savi sunkvežimiai leidžia tiksliai planuoti verslo apimtis, drąsiai imtis nedidelių krovinių ar jų surinkimo iš kelių skirtingų taškų. Tiksliai planuodami savo verslo apimtis, galime dalį turimų sunkvežimių dedikuoti dalinių krovinių pervežimui. Drauge, turėdami daugiau nei 100 aukštus ekologijos standartus atitinkančių vilkikų, transporto paslaugos teikėja visuomet gali greitai reaguoti, kai dalinis krovinys netikėtai virsta pilnu kroviniu, arba prireikia daugiau transporto paslaugų nei buvo planuota iš pradžių.

Dalinius krovinius surenkame tiek įvairiose Europos Sąjungos valstybėse – nuo šiaurinės Suomijos iki pat vakarinės Portugalijos (taip pat ir Šveicarijoje), tiek visoje Lietuvoje, nuo Vilniaus iki Klaipėdos.

Turi nuosavą sandėlį

Dalinių krovinių pervežimas neatsiejamas nuo logistikos sandėlio. Tais atvejais, kai transporto bendrovė savo sandėlio neturi, dalinius krovinius tenka surinkti iš aplinkinių taškų, partnerių terminalų. Turime platų partnerių tinklą, todėl dalinius krovinius galime be problemų surinkti iš įvairių terminalų tiek visoje Europoje, tiek Lietuvoje.

Turime nuosavą logistikos sandėlį, tad veždami dalinius krovinius jų perkrovimą, perdislokavimą galime organizuoti nuosavose patalpose. „Siramis“ sandėlis yra greta Panevėžio aplinkkelio, todėl lengvai pasiekiamas tiek važiuojant bet kuriuo Lietuvos keliu, tiek grįžtant iš Europos, tiek, pavyzdžiui, kroviniui atkeliaujant iš jūrų uosto Rygoje, arba daliniam kroviniui keliaujant iš Rytų rinkų.

Nuosavas sandėlis suteikia daugiau erdvės transporto bendrovės klientams. Mat jiems nebereikia sukti galvos dėl krovinių komplektavimo, nereikia ieškoti personalo, kuris galėtų suklijuoti kroviniui banderoles, etiketes reikiama kalba arba pasirūpinti naujomis pakuotėmis. Nuosavą logistikos sandėlį su jame dirbančia komanda turinti „Siramis“ visas šias paslaugas gali suteikti, jei tik klientui jų reikia.

Tai ypač svarbu, mat kiekvienu atveju kai krovinį gabenti prireikia įmonei, kuri neturi nuosavo logistikos padalinio bei sandėlio, tinkamo transporto paslaugos teikėjo paieška užima nemažai laiko. Šis procesas dažnu atveju pareikalauja nemažai lėšų, jei nusprendžiama visas reikiamas paslaugas įsigyti iš kelių skirtingų tiekėjų. Transporto bendrovė „Siramis“ gali užtikrinti, kad visais atvejais po pokalbio su klientu randa kompromisą, tenkinantį abi sandorio puses.

Veža visoje Europoje

Stiprybė – šeimos verslas

Tuo metu, kai nemaža dalis transporto bendrovių vengia dalinių krovinių, UAB „Siramis“ be didelio vargo imasi net tokių dalinių krovinių vežimo, kuriuos į paskirties vietą reikia pristatyti ypač skubiai.

Bendrovė, gimusi kaip šeimos verslas ir per daugiau nei dvidešimtmetį išaugusi iki stabilios ir patikimos transporto paslaugų partnerės, savo veikloje taiko nuostatą, kad kiekvienas klientas, nesvarbu, ar jis drauge yra dvidešimtmetį, ar vieną dieną, ar jo kroviniai skaičiuojami pilnomis puspriekabėmis, ar pavienėmis paletėmis, yra vienodai svarbus ir reikšmingas. Tai priežastis, kodėl kiekvienas „Siramis“ verslo partneris, transporto paslaugų užsakovas, pasitinkamas vienodai pagarbiai ir dėmesingai.

Tokia pat nuostata vadovaujasi ir bendrovėje dirbantis personalas. Kvalifikuoti įmonės specialistai, savo žinias ne vienerius metus gilinę transportavimo srityje, stengiasi padėti kiekvienam klientui kuo geriau susigaudyti sudėtingame transporto ir logistikos pasaulyje, ieško optimalių sprendimų, užtikrinančių geriausią kainos pasiūlymą partneriams, ir pataria, kokių priemonių imtis, norint gabenti krovinius patogiau ir sutaupyti lėšų.


Įmonės šūkis „History of trust“ puikiai atspindi tokį požiūrį. Pasitikėjimas yra kuriamas tik bendraujant ilgus metus ir „Siramio“ klientai gali patvirtinti, kad įmonės šūkis jos vertybes atitinka šimtu procentų.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku