Grįžti atgal

Krovinių pervežimas: iš Vokietijos, į Vokietiją

Keliones į Vokietiją lietuviai mėgsta: šalies greitkeliai lengviesiems automobiliams vis dar nemokami, o kai kuriuose greitis – neribojamas. Šią valstybę dažnai lanko ir profesionalūs vairuotojai: krovinių gabenimas į Vokietiją yra dažna ir patraukli kryptis. Šalis neretai pasitarnauja ir kaip tranzitinė, nes yra pačiame Europos centre – pietinė ir vakarinė žemyno dalys nekirtus gausiausiai gyvenamos senojo žemyno valstybės praktiškai nepasiekiamos.

Krovinių pervežimas: iš Vokietijos, į Vokietiją

Vokietija

Tiek pilni, tiek daliniai kroviniai į Vokietiją gabenami dažnai, tačiau ne visada – greitai. Konkretus kelionės maršrutu Lietuva–Vokietija laikas negali būti įvardytas, nes jis priklauso nuo regiono. Vien pervažiavimas nuo šalies šiaurės iki pietų gali trukti daugiau nei parą.


Vokietijoje lengva orientuotis, greitkeliai gerai prižiūrimi, o daugelio miestų pagrindinių gatvių tinklas projektuotas praėjusiame amžiuje. Europoje tai nėra dažnas reiškinys, todėl daliniai kroviniai iš Vokietijos į Lietuvą paprastai surenkami lengvai ir atkeliauja be nesklandumų.


Vis tik ir šios šalies greitkeliai nėra idealūs. Juose – gausybė remontuojamų atkarpų, tad krovinių pervežimas iš Vokietijos turi būti suplanuotas labai tiksliai. Remontuojamose vietose vilkikų sumažėja– kai tokių atkarpų važiuojant per visą šalį pasitaiko 4-5 ir kiekviena jų trunka po keliolika kilometrų, krovinių gabenimas iš Vokietijos prailgsta. Dėl itin apkrautų ir todėl dažnai remontuojamų kelių daugelis vilkikų vairuotojų tik su ironiška šypsena taria frazę „Vežame į Vokietiją“.


Greitkeliai šioje šalyje nutiesti toliau nuo pagrindinių miestų, tačiau piko metu spūstys egzistuoja ir juose. Todėl tikslus ekspeditorių darbas yra itin svarbus, kai organizuojamas dalinių krovinių pervežimas iš Vokietijos į Lietuvą. Jų gebėjimas numatyti kiekvienos atkarpos tarp miestų įveikimo greitį ir maršruto sudėliojimas išvengiant ne tik remontuojamų atkarpų, bet ir piko meto prie miestų, lemia, kaip greitai kroviniai iš Vokietijos bus atgabenti į Lietuvą.


Tikslus maršruto planavimas svarbus ne tik kai vykdomas krovinių vežimas į Vokietiją, bet ir kai ši šalis tampa tranzitine. Spūstys susidaro ne tik prie didžiųjų miestų – jų priežastimi gali tapti ir kelio remontas, avarija ar daugybė kitų dalykų. Todėl svarbus ne tik tikslus Vokietija–Lietuva, Prancūzija–Lietuva ar kito maršruto planavimas, bet ir greita reakcija į realaus eismo pokyčius.


Grįžti atgal

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku