Krovinių pervežimas

Kai įmonę domina krovinių pervežimas, kaina yra vienas pagrindinių kriterijų. Tačiau „Siramis“ orientuojasi į kitą kriterijų – geriausią kainos ir kokybės santykį. Įmonės tikslas niekada nebuvo teikti pigiausias paslaugas rinkoje, nes tuomet tektų taupyti saugumo ar kokybės sąskaita.

Klientai kartais tikisi rasti krovinio pervežimo kainos skaičiuoklę internetiniame logistikos įmonės tinklalapyje, tačiau parenkant tinkamiausią maršrutą yra labai daug kintamųjų, kuriuos geriausiai apskaičiuoti gali patyrę profesionalai. Transporto paslaugos kaina priklauso ne tik nuo taško A bei B, bet ir nuo konkretaus maršruto, krovinio matmenų ir jam sutalpinti reikalingos transporto priemonės, reikalingų papildomų specifikacijų – pavyzdžiui, pavojingo krovinio transportavimui reikalingas ADR pažymėjimas. Papildomas krovinio draudimas taip pat įskaičiuojamas į galutinę kainą – patyrę vežėjai juo pasirūpina.

UAB „Siramis“ kiekvieno vežimo paslaugos kainą skaičiuoja individualiai. Europos ir Lietuvos kelius pažįstanti, nuosavą sandėlį valdanti transporto bendrovė gali pasiūlyti optimalius, abiem pusėms tinkamus logistikos sprendimus.


Krovinių pervežimas

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku