Krovinių draudimas

CMR draudimas yra toks krovinių draudimas, kuris atitinka CMR konvencijos reikalavimus.


CMR konvencija yra, galima sakyti, svarbiausias dokumentas, nurodantis kokias pareigas turi krovinio siuntėjas, vežėjas ir gavėjas tada, kai vykdomas tarptautinis krovinių vežimas. Dar kitaip, CMR konvencija (neretai klaidingai vadinama kaip CMR draudimas), nustato, kas atsakingas už žalą, atsiradusią tada, kai buvo vykdomas krovinio gabenimas.


Remiantis CMR konvencija yra ribojama vežėjo atsakomybė. Krovinio gabenimą organizuojanti įmonė atsakinga 8,33 SDR už kg (SDR yra kintantis kursas, jį rasite paspaudę čia).


Virš 20 metų transporto sferoje dirbanti UAB „Siramis“ ne tik puikiai išmano CMR konvencijos principus, bet ir jų akylai laikosi, siekdama užtikrinti, kad tiek krovinių vežimas Lietuvoje, tiek Europoje būtų vykdomas taip, kaip nurodo svarbiausi transporto ir logistikos srities teisės aktai.


Šiandien CMR konvencija apima 55 valstybes, dauguma jų yra Europoje ir Azijoje. Lietuvoje tai, kaip teikiamos transporto paslaugos, vykdomas krovinių pervežimas, didžiagabaričių krovinių gabenimas, taip pat ir tai, kaip organizuojamas pavojingų krovinių vežimas, reglamentuoja Lietuvos civilinis kodeksas ir CMR konvencija.

Krovinių draudimas

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku