Sandėliavimas

Krovinių transportavimas yra neatsiejamas nuo sandėliavimo paslaugų. Dažnu atveju transporto bendrovės paslaugas užsakę klientai tikisi, kad krovinys bus ne tik pristatytas gavėjui – kartais reikalingi krovos darbai, kartais svarbu turėti sandėlį, į kurį atvežus krovinį būtų įmanomas sandėliavimas, iki kol bus surinktas visas reikalingas krovinio kiekis. Sandėliavimo paslaugos ypač aktualios tada, kai kalbama apie dalinius krovinius.

Sandėliavimas

Nuosavas sandėlis leidžia sutaupyti

Visiškai natūralu, kad sandėliavimas, krovos darbai išaugina transporto paslaugos kainą. Tad ieškant tinkamos transporto bendrovės krovinių vežimui, svarbu atsižvelgti į tai, kiek kainuos bendras paslaugos paketas. Didžiausią pranašumą čia turi tos bendrovės, kurios turi nuosavus logistikos sandėlius ir jų kaštai nėra jautrūs įvairiems nekilnojamo turto rinkos svyravimams. Būtent tai gali gali pasiūlyti transporto bendrovė „Siramis“, įsikūrusi prie Panevėžio aplinkkelio, logistiškai patogioje vietoje, ir turinti nuosavą sandėlį.

Dirbdama prie Panevėžio aplinkkelio „Siramis“ yra lengvai pasiekiama tiek magistraliniais keliais, tiek greitkeliais. Ši vieta strategiškai patogi net ir tais atvejais, kai, pavyzdžiui, kroviniai iš Rytų rinkų atvežami į Lietuvą ir reikalingi krovos darbai bei sandėliavimo paslaugos, norint krovinius parengti vežimui į Vakarų rinkas.

„Siramis“ valdo ne tik logistikos sandėlį, tačiau turi ir nuosavą daugiau nei 100 sunkvežimių autoparką.

Pastarajame yra nauji automobiliai, kurie atitinka „Euro 5“, „Euro 6“ taršos standartą. Turėdama nuosavą automobilių parką, „Siramis“ turi galimybę greitai reaguoti, jeigu sunkvežimį reikia greitai pakeisti, ar krovinį perkrauti. Ilgus metus logistikos bendrovėje dirbantys transporto srities specialistai gali kvalifikuotai, kokybiškai ir greitai pasirūpinti, kad būtų atlikti krovos darbai.

Logistikos sandėlis aprūpintas moderniomis saugos sistemomis, stebimas vaizdo kameromis, kruopščiai saugomas, tad „Siramis“ teikiamos sandėliavimo paslaugos garantuoja krovinio saugumą ir gerą priežiūrą. Be to, kiekvienam įmonės klientui priskiriamas vadybininkas, galintis atsakyti į visus klientui kilusius klausimus, nesvarbu, ar domina krovinio transportavimas, sandėliavimo paslaugos ar krovos darbai. Nuosekliai augdama transporto bendrovė nepamiršo savo svarbiausios idėjos – skirti visiems klientams užtektinai dėmesio, išsiaiškinti poreikius ir pasiūlyti patraukliausią sprendimą, tiksiantį abiems pusėms.

Paskutinės minutės kroviniai

Paskutinės minutės kroviniai

Jeigu domina ne tik sandėliavimo paslaugos, bet ir krovinių transportavimas, UAB „Siramis“ gali pasiūlyti krovinių pervežimą tiek per visą Lietuvą, tiek skirtinguose Lietuvos miestuose, tiek Europos šalyse. Daugiau nei dvidešimt metų darbo transporto sektoriuje patirties sukaupusi įmonė žino, kaip vežti krovinius greitais maršrutais ir išvengiant galimų nesklandumų.

Be to, „Siramis“ gali pasiūlyti įvairaus tipo krovinių transportavimą: didesniems kroviniams vežti tinkami „Siramis“ turimi autotraukiniai, mažesniems – sunkvežimiai su įprastomis puspriekabėmis, o esant reikalui transporto kompanija turi ir vadinamųjų „mega“ puspriekabių. Visos jos sustiprintos, turi XL pažymėjimus, be to, tinkamos pavojingiems kroviniams, kuriems reikalingas ADR pažymėjimas, vežti.

Bendrovė pabrėžia, kad gali pasiūlyti ne tik įprastą krovinių pervežimą, bet drąsiai imasi ir paskutinės minutės krovinių, skubių suntų, dalinių krovinių. Šios sritys yra „Siramis“ stiprioji pusė.

Tranzito skaičiuoklė

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku