Krovinių pervežimas, transportavimo paslaugos

Profesionalumas, kokybė ir atsakomybė – vertybės, kuriomis didžiuojamės jau kelias dešimtis metų ir taikome jas kiekvienam užsakymui.

24 METŲ PATIRTIS
97.3 % KROVINIŲ PRISTATOME LAIKU
12 000 KROVINIŲ PER METUS

Tranzito skaičiuoklė

Krovinių pervežimas

UAB „Siramis“ jau daugiau nei 20 metų specializuojasi vienoje srityje – tai krovinių pervežimas Europoje. Įmonė valdo daugiau nei 100 sunkvežimių parką – transporto paslaugos vykdomos naujais arba kelerių metų amžiaus aukštus ekologijos reikalavimus atitinkančiais „Volvo“ vilkikais.

Įmonės šūkis – „History of trust“. Nuo pat starto 1995 m. tai buvo šeimos verslas, tad kiekvienas krovinys vertinamas kaip pats svarbiausias. Nesvarbu, ar krovinys tėra viena paletė, ar šimtai – visi klientai yra vienodi.

Krovinių pervežimas gali būti vykdomas standartinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais ar „megomis“. Į pastarąsias gali būti pakrautas net 3,05 m aukščio krovinys. Visi „Siramio“ vairuotojai taip pat turi ADR sertifikatus – tik su jais leidžiamas pavojingų krovinių gabenimas.

SIRAMIS VALDO IR ADMINISTRUOJA LOGISTIKOS CENTRĄ
SIRAMIS VALDO IR ADMINISTRUOJA LOGISTIKOS CENTRĄ
VISAS AUTOTRANSPORTAS TURI ADR SERTIFIKATUS
VISAS AUTOTRANSPORTAS TURI ADR SERTIFIKATUS
Krovinių pervežimas
Krovinių pervežimas

„Siramis“ įmonė įkurta Lietuvoje, tačiau nuo pat pirmos dienos tapo tarptautine – krovinių vežimas vyko daugelyje Europos valstybių. Praėjus keleriems metams po starto įmonė pamažu pradėjo plėtrą: krovinio pervežimas iš pradžių tapo įmanomas į artimiausias kaimynines valstybes, o šiandien įmonės pasiūloje – transporto paslaugos kone visoje Europoje, nuo pat Portugalijos iki Suomijos. Žinoma, krovinių transportavimas galimas ir į Europos Sąjungai nepriklausančią Šveicariją.

Vykdant veiklą ne Lietuvoje, krovinių ekspedijavimas tampa itin atsakinga užduotimi. Reikia ne tik planuoti maršrutą per kelias valstybes, išmanyti vietos niuansus, tačiau ir stebėti realaus eismo aktualijas ir pasiruošti pasirinktą maršrutą bet kada koreguoti.

„Siramis“ kiekvienais metais perveža tūkstančius krovinių ir net 97 proc. jų pristatomi laiku. Tai – geriausias įrodymas, kad krovinių pervežimas vykdomas atsakingai ir suteikiant klientui maksimalią pridėtinę vertę.

Transportavimo paslaugos

Kiekvienas klientas ir jo krovinys yra svarbus, tad transporto paslaugos jam turi būti suteiktos maksimaliai geros. Toks požiūris lemia, kad yra daug klientų, su „Siramiu“ kartu dirbančių 10 ir daugiau metų.Analogiškas požiūris – ir į įmonės darbuotojus. Ne vienas žmogus čia dirba dešimt ir daugiau metų, o prie šimto žmonių kolektyvo prisijungia įvairių sričių profesionalai. Šiandien mes galime bendrauti su klientais lietuvių, anglų, lenkų, prancūzų, ispanų, rusų ir vokiečių kalbomis. Daugiakalbystė palengvina susitarimus įvairiose rinkose ir transporto paslaugos gali būti organizuojamos efektyviau.

Krovinių pervežimas yra ne vienintelė paslauga, kurią įmonė gali pasiūlyti. „Siramio“ transporto paslaugose – ne tik krovinių vežimo organizavimas, bet ir sandėliavimas. Įmonė valdo ir administruoja logistikos centrą, esantį strategiškai patogioje vietoje prie Panevėžio aplinkkelio.

Čia krovinių pervežimas yra labai patogus – iš čia lengvai pasiekiamas pagrindinis Lietuvos magistralinis kelias „Via Baltica“ bei kitos svarbios atkarpos.

Krovinių gabenimas nėra paprasta veikla ir čia kartais nutinka įvairių nenumatytų situacijų, todėl „Siramio“ darbuotojai gali tarpininkauti papildomai apdraudžiant gabenamus objektus. Be to, kiekviename vilkike yra įmontuoti GPS siųstuvai – taip tiek įmonės darbuotojai, tiek klientai gali realiu laiku žinoti, kaip vyksta krovinių pervežimas.

Transportavimas nuo taško A iki B paprastai nėra vienintelė paslauga, kurios tikisi klientai: krovinių vežimas yra pagrindinė, tačiau tik viena iš jų. „Siramis“ gali pasiūlyti kur kas daugiau – mes tikime, jog kokybiškas transporto parkas, kelionių saugumas, vairuotojų bei ekspeditorių profesionalumas yra tie dalykai, kurie suteikia klientui didžiausią pridėtinę vertę.

Vilkikai

Visas autotransportas turi ADR sertifikatus. Tik su jais leidžiamas pavojingų krovinių gabenimas.

Vilkikai su tentinėmis „mega“ puspriekabėmis
TŪRIS 100 m3
EURO PALETĖS 34 vnt.
Maksimalus svoris 25 t
Vilkikai su standartinėmis puspriekabėmis
Tūris nuo 85 iki 93 m3
EURO PALETĖS 34 vnt.
Maksimalus svoris 25 t
Tentiniai autotraukiniai
Tūris 115 m3
EURO PALETĖS 38 vnt.
Maksimalus svoris 23 t
Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.
Sutinku